Pozvánka na seminář Principy zdravého sezení na vozíku

9. 5. 2024

Máme pro Vás další jedinečnou příležitost vzdělat sebe nebo své kolegy v oblasti zdravého sezení. V minulosti jsme uspořádali několik velice úspěšných kurzů a seminářů, proto si Vás dovolujeme pozvat na seminář PRINCIPY ZDRAVÉHO SEZENÍ NA VOZÍKU pro odbornou veřejnost, který uskutečníme v pátek 24. 5. 2024Centru Paraple v Praze - Malešicích.

Momentka z předchozí

Momentka z předchozího semináře

Seminář je určen pro personál zdravotních nebo sociálních zařízení s jakýmkoli zdravotnickým vzděláním, v rámci kterého by znalost přednášených technik mohla být využitelná, nebo který přijde do styku s vozíčkáři využívajícími antidekubitní sedák.

Principy zdravého sezení na vozíku

Seminář teoretického i praktického shrnutí patologií sedu na vozíku pro všechny diagnózy a ukázka jejich korekcí prostřednictvím antidekubitního sedáku Libella Seat Varia.

Co je účelem tohoto semináře?

Účelem je seznámení vás či vašeho zdravotního personálu se základními teoretickými znalostmi i praktickými ukázkami principů zdravého sezení na vozíku. Absolvent kurzu byl měl být schopen na základě semináře a případných konzultací s našimi ergoterapeutkami lépe posoudit posturu sedu na vozíku, rozeznat případné patologie sedu a jejich příčiny. Může poskytnout klientovi základní informace o funkcích a materiálech antidekubitního sedáku Libella Seat Varia, vyměnit na zkoušku některé díly (viz příslušenství v cenové nabídce), komunikovat s klientem o jeho dojmech.