V minulém roce se nám podařilo získat ocenění Ret Dot, máme nejjedinečnější antidekubitní sedák na světě Libella Seat Varia, úžasnou klientelu a teď si můžeme na našem bucket listu odškrtnout další položku — účast na největším světovém veletrhu kompenzačních pomůcek - Rehacare v Düsseldorfu!

I když jsme malou rybou ve světě kompenzačních pomůcek, rádi si dáváme velké cíle.

Po příjezdu na veletrh jsme byli okouzleni množstvím vystavovatelů a návštěvníků z celého světa, kteří sdíleli naši vášeň pro kompenzační pomůcky a inovace v oboru. Procházeli jsme výstavní stánky, zkoumali nejnovější technologické trendy a diskutovali s odborníky a "kolegy", kteří nás inspirovali novými nápady a perspektivami. Setkali se se zástupci společnosti X SENSOR Technology, se kterou jsme již navázali obchodní spolupráci a pyšníme se statusem výhradního obchodního zástupce jejich produktů pro český a slovenský trh.

Německo je dlouhodobě známo jako významná základna výrobců a inovátorů ve světě kompenzačních pomůcek. Tato země má rozvinutý trh a širokou škálu produktů, které zlepšují kvalitu života handicapovaných. O to větší radost máme z pozitivního přijetí našich produktů, především antidekubitního sedáku Libella Seat Varia, který nejeden návštěvník — vozíčkář i zdravotní specialista — označil za revoluční. Nejvíce si návštěvníci cenili pevné desky v našem sedáku a možnosti nastavitelnosti na míru. Tato zkušenost nám opět potvrdila, že naše práce má smysl.

Celý výlet do Düsseldorfu byl nejen velmi produktivní, ale také inspirující. Viděli jsme, jaký rozsah inovací a angažovanosti existuje v oblasti kompenzačních pomůcek, a odjeli jsme zpět domů s novými myšlenkami a motivací se do Německa brzy vydat znovu. Věříme, že naše produkty na německém trhu mají velký potenciál a doufáme, že se budeme nadále rozvíjet.

"Nebojte se postavit svým snům, protože to je první krok na cestě k jejich plnění."

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů se na nás neváhejte obrátit a nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, aby Vám žádná novinka ze světa Libella design neunikla.

Související články