Antidekubitní sedák Libella Seat Varia představuje inovativní řešení pro prevenci vzniku dekubitů a především pro optimální korekci sedu na vozíku. Snažíme se posílit kvalitu péče a léčby vzniklých zdravotních komplikací. A proto jsme se rozhodli naše znalosti a zkušenosti se správným nastavením sedu na vozíku, pomocí Libella Seat Varia, předávat dál.  

Náš seminář a kurz se zaměřují na široké spektrum témat, včetně zaměření a individuálního nastavení pro různé pacienty, monitorování korekce a dalších důležitých aspektů. Chceme, aby každý účastník našich programů získal hlubší porozumění nejen k samotnému produktu, ale také k celkovému kontextu vlivu Libella Seat Varia na posturu pacienta.


Seminář "Principy zdravého sezení na vozíku"

Tento seminář nabídne jak teoretický, tak praktický pohled na problematiku sedu na vozíku pro různé diagnózy, spolu s ukázkami možných korekcí sedu pomocí antidekubitního sedáku Libella Seat Varia.

Je určen pro personál zdravotnických zařízení s jakýmkoli zdravotnickým vzděláním, u nichž by znalosti prezentovaných technik mohly být uplatněny ve vlastní praxi a kteří přicházejí do styku s vozíčkáři využívajícími antidekubitní sedák.

Seminářem Vás provedou vysoce kvalifikované ergoterapeuty s dlouholetými zkušenostmi Bc. Veronika Liďáková, Bc. Barbora RusínováZdeňka Faltýnková, která je odbornou garantkou semináře. Podělí se s Vámi i o konkrétní příklady a případové studie vybraných klientů, s nimiž se setkaly při vlastní praxi s produktem Libella Seat Varia, a ukážou účinné přístupy k prevenci dekubitů a maximalizaci korekce sedu a možností zlepšení zdravotního stavu pacientů.

Seminář se koná dvakrát do roka a je plánován vždy v říjnu a dubnu. Máte zájem zúčastnit se již říjnového semináře? Navštivte odkaz níže pro více informací.

Edukační programy byly připravovány špičkami ve svém oboru v oblasti zdravého sezení na vozíku. Informace a zkušenosti, které v rámci školení poskytujeme jsou naším cenným know-how, nasbíraným za roky práce na hledání těch nejlepších principů a metod.

Kurz "Korekce patologií pánve"

Odborný kurz má za úkol předat teoretické i praktické znalosti a zkušenosti zdravotním pracovníkům pro účel samostatného zaměření sedu na vozíku prostřednictvím antidekubitního sedáku Libella Seat Varia klientům ve Vaší organizaci.

Kurz je určen pro personál zdravotnických zařízení s rehabilitačním vzděláním – ergoterapeuty, fyzioterapeuty, rehabilitační pracovníky – kteří mají minimálně roční praxi s vozíčkáři a pomůckami pro ně, a kteří absolvovali seminář Libella: Principy zdravého sezení na vozíku. Současně mají k dispozici využití přístroje Pressure Mappingu na svém pracovišti. (Společnost Libella design s.r.o. nabízí možnost zakoupení přístroje Forsite SS XSENSOR jako výhradní distributor této společnosti pro ČR a SR.)

Kurzem Vás provedou ergoterapeutky Bc. Veronika Liďáková, Bc. Barbora Rusínová a Zdeňka Faltýnková.

V případě zájmu o naše produkty či novinky ze světa Libella design se přihlašte k odběru našeho newsletteru, díky kterému budete vždy v obraze.


Související články