Jsme výhradním obchodním zástupcem produktů XSENSOR pro ČR a Slovensko!

13. 9. 2023

Fore Site SS od výrobce XSENSOR je přístroj pro měření tlaku v reálném čase pro hodnocení nastavení sedacího systému invalidního vozíku, jehož hlavní funkce a výhody jsou:

  • spolehlivý snímač tlaku měřící s přesností ±5 % bez opakovatelné kalibrace
  • zobrazuje zvýšení tlaku a poskytuje pokročilé možnosti pro vyhodnocení symetrie a označení anatomických rysů
  • poskytuje vynikající kvalitu obrazu s 1.296 snímacími body (5× více než konkurenční systémy)
  • uživatelsky přívětivý software umožňující rychlé zaznamenávání se snadno přenositelnými daty a fotografiemi
Jsme výhradním distr

Jsme výhradním distributorem ForeSite SS — produktu pro měření tlaku na vozíku od výrobce XSENSOR

Jeden z největších faktorů ovlivňujících zdraví vozíčkářů je bezpečné nastavení jejich sedacího systému invalidního vozíku. Vozíčkáři jsou náchylní k poškození tkáně, a pokud nedojde ke snížení hodnoty povrchového tlaku, může dojít k rozvoji tlakových poranění — dekubitů.

Jednoduché použití při měření vozíčkáře

Díky Fore Site SS můžeme provést precizní měření a určit optimální díly i pro sestavení sedáku Libella Seat Varia. Tato měřící podložka je klíčovým prvkem celého procesu.

Libella Seat Varia je jediným sedákem na současném trhu, který nabízí takovou míru individualizace a přizpůsobení potřebám uživatele.

Je důležité znát přesnou lokaci zvýšených tlaků

Vysoké rozlišení snímače LX100 eliminuje dohady. S více než pětinásobkem snímacích bodů, než kolik jich používají konkurenční výrobky můžete přesně určit umístění zvýšených tlaků, což je rozhodující pro návrh efektivního léčebného plánu.

Produkt ForSite SS vydrží

LX100 je NEJODOLNĚJŠÍ snímač na trhu. Vlastní testy provedené na LX100 ukázaly, že udržuje kalibraci po dobu až pěti a více let. Na rozdíl od konkurenčních systémů, které vyžadují měsíční rekalibraci, je LX100 vždy připraven k použití.
XSENSOR je akreditován v souladu s uznávanou mezinárodní normou ISO/IEC 17025:2005 — Obecné požadavky na způsobilost zkušebních a kalibračních laboratoří.

Informace o pacientech ukládaných v softwaru jsou bezpečné a snadno dostupné

ForeSite SS byl od základu navržen tak, aby vyhovoval požadavkům HIPAA, je tedy JEDINÝ systém na světě, který se může tímto pochlubit. Informace o pacientech jsou bezpečně zašifrovány, uloženy, a uspořádány a jsou k dispozici vždy, když je potřebujete.

Systém je bezpečný a snadno čistitelný

ForeSite SS je JEDINÝ sedací systém, který je v souladu s normou IEC-60601-1 (požadavek ve všech nemocnicích) a JEDINÝ senzor, který je certifikován jako čistitelný — Standard AAMI TIR-30:2011.

V případě zájmu uvedení do problematiky a získání dovedností pro měření tlaku na invalidním vozíku s cílem správného sestavení sedáku Libella Seat Varia, navštivte sekci EDU na našich webových stránkách. Tato platforma je zaměřena na vzdělávání zdravotnického personálu a poskytuje užitečné informace o procesu správného nastavení sedu na vozíku a řešení patologií pánve pomocí korekce, ale i efektivní měření tlaku pomocí přístroje ForeSite SS.

Rádi byste získávali novinky ze světa Libella design? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, díky kterému budete vždy v obraze.

Související články