Antidekubitní podložka Libella Seat Mono nejen pro handicapované

15. 3. 2023

Antidekubitní podložku Libella Seat Mono je možné použít nejen preventivně, ale i aktivně pro osoby s vertebrogenními obtížemi (chronickou bolestí zad, bolestmi sedacího nervu, ztuhlostí a únavou svalů) a jinými neurologickými nebo ortopedickými diagnózami pro úlevu páteři a kyčlím. Pomáhá ke zvýšení tolerance sedu a snížení následků dlouhého sezení. Je použitelný nejen na kancelářské židle, ale i do auta nebo obecně pro dlouhé cestování.

Antidekubitní podložku Libella Seat Mono doporučují ergoterapeuti všem, kteří mají sedavé zaměstnání.

Antidekubitní podlož

Antidekubitní podložka Libella Seat Mono

Jednoduchá antidekubitní podložka z pěněného latexu na sportovní aktivity i běžný denní provoz.

Poskytne stabilní, pohodlné a bezpečné sezení při krátkodobém použití během sportů jako rugby, basketbal nebo florbal, při přesunech automobilem i denních aktivitách na vozíku.

Výplň sedáku je z perforovaného pěněného latexu vyráběného šetrnou cestou z přírodního kaučuku. Jeho patentovaná technologie výroby prodlužuje životnost a zajišťuje dobrou ventilaci. Měkký, snadno udržovatelný, hypoalergenní materiál s antidekubitními vlastnostmi dobře distribuuje tlak, je prodyšný, paropropustný a odolný vůči roztočům. Perforace umožňuje cirkulaci vzduchu, teplotní komfort a odvod vlhkosti. Sedák tak poskytne vhodnou oporu a prokrvení kůže, ať už sportujete nebo relaxujete. Ve srovnání s paměťovými pěnami neztrácí v průběhu času užitné vlastnosti.

Na povlak je použita prodyšná 3D textilie, která neklouže, dobře rozkládá tlak a kopíruje výplňový materiál. Na prodyšném dnu ze síťoviny, který podporuje proudění vzduchu sedákem, jsou umístěny suché zipy pro stabilní uchycení ve vozíku. Zip po celém obvodu povlaku zjednoduší vyjmutí výplně a ucho z popruhu usnadní úchop a manipulaci.

Libella Seat Mono je ideální alternativou pro dlouhé cesty autem či sportovní aktivity.

Perforovaný pěněný l

Perforovaný pěněný latex, vyráběný šetrnou cestou z přírodního kaučuku.

Antidekubitní podložka Libella Seat Mono je vyrobena z kvalitních materiálů a je určena pro lidi, kteří tráví většinu času v sedě. Tento produkt pomáhá předcházet vzniku decubitus nebo takzvaných proleženin, které mohou být velmi bolestivé a zdravotně rizikové.

Je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporu tělu i během sedavé práce. Přizpůsobuje se tvaru těla a rozloží váhu rovnoměrně po celé podložce. Tento materiál se také rychle adaptuje na změnu polohy těla, což umožňuje správnou podporu i při různých druzích pohybů. Další výhodou Libella Seat Mono je jeho snadné udržování. Pokud se potíte nebo máte jinak náročnější pracovní podmínky, podložka se snadno vypere. I díky tomu je antidekubitní podložka Libella Seat Mono skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje udržovat své pracovní prostředí hygienické a zdravé.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů se na nás neváhejte obrátit a nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, aby Vám žádná novinka ze světa Libella design neunikla.

Související články