Sedák na vozík

4. 3. 2024

Sedák na vozík je základním prvkem pro každého, kdo svou každodenní mobilitu odkazuje na invalidní vozík. Nicméně, mnoho lidí si stále často neuvědomuje důležitost a vliv správného sedáku na jejich pohodlí, zdraví a celkovou kvalitu života. V posledních letech se však v oblasti designu sedáků pro invalidní vozíky odehrává revoluce, která klade důraz nejen na ergonomii a pohodlí, ale také na funkčnost, styl a individuální potřeby uživatelů.

Libella sedák na vozík: nová generace pro pohodlí a funkčnost

Pokud žijete s hendikepem a spoléháte se na invalidní vozík, pravděpodobně víte, že správný sedák může mít obrovský vliv na váš každodenní život. Sedák na vozík není jen příslušenství k vozíku – je to klíčový prvek vašeho pohodlí a zdraví.

Proč právě sedák na vozík od Libella design?

Sedáky Libella byly pečlivě vyvíjeny ve spolupráci s ergoterapeuty a uživateli vozíků. Využití kvalitních a moderních materiálů a technologií dodává každému sedáku do vozíku jedinečné vlastnosti pro všechny druhy aktivit:

  • Libella Seat Varia je jedinečným antidekubitním sedákem fungujícím na principu odborného vyšetření a zaměření a ergoterapeutem a následném nastavení sedáku na klientovi míru.
  • Libella Seat Mono je vděčným společníkem do auta na cesty, na kancelářskou židli či na krátkodobé použití na vozík. Pěněný latex dodá vašemu sedu to pravé pohodlí a je možné jej vyprat v automatické pračce.
  • Libella Seat Active je navržen pro milovníky sportu i wellness. Díky jeho vnitřní části z 3D polymerových vláken nenasákne vodu. Originální koncept ocení každý vášnivý plavec i handbike rider.

Klíčové vlastnosti Libella sedáků na vozík

  • Ergonomický design: naše sedáky jsou navrženy s důrazem na ergonomii správného sezení na vozíku i mimo něj, poskytují tak optimální oporu a pohodlí.
  • Materiály, které rozkládají tlak: materiály používané v našich sedácích snižují tlak na sedacích partiích a eliminují tak riziko otlaků (dekubitů, prosezenin).
  • Individuální přizpůsobení: sedák Libella Seat Varia je navržen tak, aby jej bylo možné přizpůsobit individuálním potřebám uživatele a je možné jej kdykoli v době užívání přenastavit. 
  • Česká výroba: Dbáme na kvalitní a udržitelnou výrobu, proto podporujeme českou ekonomiku a všechny naše produkty vyrábíme u lokálních subdodavatelů v České Republice. 
  • Klientský servis: Náš zákazník, náš pán. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou a nejlepší vizitkou naší společnosti. V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám, během naší otevírací doby, plně k dispozici a velmi rádi se s vámi setkáme v našem pražském Ergolabu. Lidé v našem týmu vám pomohou s výběrem vhodného produktu i s čerpáním příspěvků na pojišťovnu.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů se na nás neváhejte obrátit a nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, aby Vám žádná novinka ze světa Libella design neunikla.

Vyvíjíme novou generaci sedáků na vozíky