Aktivní léto se slevou

2. 8. 2023

Stačí zadat kód "LETNISVEZENI" při dokončování objednávky a 10% sleva je tvoje!

Jsi milovníkem letních sportů, cákání se u vody či jízdy na handbiku?

Libella Seat Active přináší nejen komfort, ale i bezstarostný čas strávený během těchto nezapomenutelných momentů. Pokud sedák namočíš, jednoduše jej vyklepeš či otřeš a pokračuješ v krasojízdě.

Je proto pravou volbou pro každého aktivního vozíčkáře, který hledá pohodlí, podporu a kvalitu. Tento vynikající sedák je navržen s ohledem na potřeby a nároky aktivního životního stylu.

  • voděodolný
  • pružný
  • lehký
  • jednoduše přemístitelný
  • snadno čistitelný

Neotálej a využij této jedinečné příležitosti! Zakup Libella Seat Active s 10% slevou ještě dnes a přines si do svého života komfort a kvalitu, kterou si zasloužíš. Nabídka platí pouze omezenou dobu, takže se pusť do akce hned teď a nech se okouzlit výhodami tohoto úžasného sportovního podsedáku do vozíku.

Akce platí pouze od 2. 8. 2023 do 12. 8. 2023!

Nezáleží na tom, zda se vydáš na dobrodružný výlet nebo si užíváš každodenní aktivity, Libella Seat Active ti poskytne podporu a komfort, který potřebuješ.

Neholduješ sportům? Nevadí, tento speciální podsedák lze využít i při návštěvách wellness (sauny, páry apod.), do kterého běžné podsedáky nejsou tou nejlepší volbou.

Tkanina povlaku Libella Seat Active si poradí ze všemi nečistotami a vlhkostí. A ty sedíš stále v suchu.