Podložka do vozíku Libella Seat Active

1. 9. 2022

Podložka do vozíku pro sportovní nadšence.

Vodní sporty jsou váš rybníček, a tak se vám občas podaří sedák namočit? Voděodolný povlak Libella Seat Active nic nepropustí, stačí sedák vyklepat a můžete pokračovat v krasojízdě.

Na handbike potřebujete prodyšný a pružný sedák, na kterém se nebudete potit? Odolné materiály absorbují otřesy i nárazy a udrží vás pevně v sedle.

Sportu příliš nefandíte? Sedák využijete i ve sprše, balneo nebo wellness provozech.

Pohodlný a funkční sedák do vozíku, který neudržuje vlhkost.

Vnitřní vrstva z elastomerových vláken poskládaných do husté, lehké a odolné 3D struktury zajišťuje dobrou distribuci tlaku, prodyšnost a pružnost, takže se sedák i po dlouhém a intenzivním zatížení vždy vrátí do původního tvaru. Na spodní vnitřní vrstvě leží prodyšná 3D textilie, která nenasákne vodu, dobře rozkládá tlak a přispívá k teplotnímu komfortu. Překrývá plastický vzor spodní části a jeho pružnost a měkkost poskytnou komfort i při dlouhodobém sezení. Otevřená struktura obou vrstev umožňuje cirkulaci vzduchu a průtok tekutin.

Povlak sportovní podložky do vozíku tvoří prémiová švýcarská voděodolná tkanina s membránou. Je tenká, pružná, prodyšná a velmi rychle schne. Prodyšné dno ze síťoviny, díky kterému sedákem proudí vzduch, má suché zipy pro stabilní uchycení na vozíku. Zip po celém obvodu povlaku zjednoduší vyjmutí výplně a ergonomická smyčka z popruhu usnadní úchop a manipulaci.
Vybírat můžete z osmi velikostí čtvercového formátu v rozmezí 38 x 38 cm do 46 x 46 cm (šířka x hloubka). Výška sedáku je volitelná ve variantách 5 a 10 cm.

Víme, že podložkám do vozíku dává aktivní život zabrat.

Proto jsme dlouho hledali materiál, který bude splňovat i ty nevětší výzvy každodenních situací. A našli jsme.

Voděodolný povlak pro sedák tvoří prémiová švýcarská tkanina s membránou. Je tenká, pružná, prodyšná a velmi rychle schne. Prodyšné dno ze síťoviny, díky kterému sedákem proudí vzduch, má suché zipy pro stabilní uchycení na vozíku. Zip po celém obvodu povlaku zjednoduší vyjmutí výplně a ergonomická smyčka z popruhu usnadní úchop a manipulaci.

Sedák do vozíku Libella Seat Active je ideální pro aktivní vozíčkáře, kteří chtějí zlepšit své pohodlí - kombinuje vysokou kvalitu, snadnou přenosnost a jednoduchou instalaci, což ji činí ideální volbou pro každého vozíčkáře.


V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů se na nás neváhejte obrátit a nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, aby Vám žádná novinka ze světa Libella design neunikla.

Související články