Trpíte bolestí zad? Máme pro Vás řešení.

11. 6. 2023

Bolest zad zapříčiněná sedavým zaměstnáním se pro mnohé stává stále častějším problémem napříč všemi generacemi. Sedavé zaměstnání, jako je práce za počítačem či řízení vozidla, způsobuje, že se svaly zad přetěžují a dochází k jejich nevyváženému zatěžování. To může vést k bolestem zad, které jsou většinou lokalizovány v oblasti dolní části zad — beder.

Zvolte si správnou sedací podložku a zbavte se neustávající bolesti zad.

Nepříjemné bolesti z

Nepříjemné bolesti zad narušují koncentraci během pracovního dne.

Pěněný latex je hypo

Pěněný latex je hypoalergenní materiál s antidekubitními vlastnostmi. Dobře rozkládá tlak, je prodyšný, paropropustný a odolný vůči roztočům, a hlavně jej můžete vyprat!

Jelikož byla sedací podložka Libella Seat Mono přednostně vyvinuta pro lidi na vozíku, musela projít vývojem, za kterým stojí jak naše ergoterapeutky s mnohaletou praxí v oboru, tak i uživatelé antidekubitních podložek jako jsou vozíčkáři a osoby s neurologickými nebo ortopedickými diagnózami.

PROČ SI ZVOLIT LIBELLA SEAT MONO:

  • Podsedák je vyroben z kvalitního materiálu Clima Latex. Tento materiál dokonale reaguje na teplo a tlak těla, což zajišťuje optimální podporu. To eliminuje tlakové body a snižuje riziko bolesti zad. Materiál je vyoben šetrnou cestou z přírodního kaučuku a jeho životnost prodlužuje patentovaná technologie výroby.
  • Je hypoalergení a prodyšný.
  • Snadno udržovatelný materiál zajistí komfort i při potřebě čištění. Jednodušše jej vyperete v automatické pračce.
  • Je lehký. Snadno jej přenesete ze svého auta do kanceláře a tím máte pohodlí během celého dne zaručeno.
  • Povlak doplňuje vlastnosti výplně. Odnímatelný povlak z prodyšné 3D textilie neklouže a dobře kopíruje výplňový materiál.
  • Získáte na něj příspěvek 1.000 Kč od ZP. Od 1. 7.  bude Libella Seat Mono zapsán v katalogu s příspěvkem zdravotní pojišťovny. (Kategorie ZP: Antidekubitní sedák pro nejnižší riziko vzniku dekubitů).

Materiál Clima Latex eliminuje tlakové body a snižuje riziko bolesti zad a krční páteře.

Libella Seat Mono využijete i během pooperační rekonvalescence kyčlí, páteře, či pánve. Zdravý sed je základem života každého z nás, proto i sebemenší bolesti neberte na lehkou váhu a předcházejte vážnějším stavům pravidelným pohybem, správným cvičením a vhodnou ergonomickou sedací pomůckou.

Odnímatelný povlak z

Odnímatelný povlak z prodyšné 3D textilie neklouže a dobře kopíruje výplňový materiál.

Dopřejte si pohodlí

Dopřejte si pohodlí během dlouhých cest autem.

Velikost sedáku si zvolíte během svých preferencí, na výběr máte z více než 30 možností. Přizpůsobíte jej tak svému pohodlí, kancelářské židli i autosedačce.


Libella Seat Mono - sedací podložka do auta či do práce pro všechny druhy sedavého zaměstnání bez rozdílu věku.


Vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Rozlučte se s bolestí zad již dnes a pořiďte si svůj sedák Libella Seat Mono.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů se na nás neváhejte obrátit a nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, aby Vám žádná novinka ze světa Libella design neunikla.